Proč je na plyn Campingaz® spolehnutí

 

Campingaz® je evropským průkopníkem v oblasti přenosných energetických řešení. Od roku 1949 výrobky značky Campingaz® umožňují lidem užívat si život a vaření v přírodě.

 

 

PB lahve R Campingaz®

 

- trvale vysoce kvalitní 100% butan

- dostupná velikost 2,75 kg

- lahve Campingaz® jsou v rámci Evropy snadno dostupné a vyměnitelné. Tato výměnná služba se vztahuje pouze na naše modré láhve značky Campingaz®. Za lahve, které již nemají původní modrou barvu, neneseme žádnou odpovědnost a nejsme povinni je po vyprázdnění přijmout zpět.

- všechny modré lahve značky Campingaz® projdou při každém doplnění profesionální údržbou, přičemž bezpečnost je pro nás na prvním místě

- výroba a kontrola kvality 100% v Evropě

 

 

Kartuše Campingaz®

 

- dostupné ve variantě směsi butanu/propanu – k dispozici jako propichovací kartuše s inovativním systémem Gas Lock (od roku 2014)

- výroba a kontrola kvality 100% v Evropě – dostupné s patentovaným ventilovým systémem Easy Clic Plus® pro maximální pohodlí spotřebitele

- speciální řešení kartuší pro různé výrobky, jako jsou stolní vařiče a nářadí pro kutily

- dostupné po celé Evropě i mimo ni

- prázdné kartuše nelze doplňovat; jsou považovány za odpad a lze je recyklovat. Za tímto účelem přispíváme agentuře pro životní prostředí. Před likvidací doporučujeme kartuši zcela vyprázdnit, při běžném používání se spotřebičem podle návodu.

 

S Campingaz® vám plyn nikdy nedojde!