Plynové grily

Ideální pro početné rodiny a návštěvu přátel. Zaručuje výrazně méně vznícení, dokonale rovnoměrné rozložení teploty, stylový vzhled a mnoho dalšího.

Prostorné varné plochy s výkonnými hořáky Blue Flame a čistícím systémem Campingaz® InstaClean™ Aqua.

Díky osvědčeným plynovým grilům je grilování pro všechny příjemnější.

Stolní grily

Představujeme vám náš první stolní gril na plynové kartuše, který se svým plochým designem umožňuje 360° grilovací zážitek.

Stolní grily

Představujeme vám náš první stolní gril na plynové kartuše, který se svým plochým designem umožňuje 360° grilovací zážitek.

Plancha grily

Naše řada grilů Plancha disponuje vysoce výkonnými hořáky z nerezové oceli a litinovým povrchem se smaltovanou úpravou, to napomáhá rovnoměrnému rozložení teploty při úpravě vašich pokrmů.

Plynové grily a přenosné vařiče Campingaz®

 

Campingaz® nabízí širokou škálu grilů a Plancha grilů pro každého nadšeného kuchaře. Náš plynový gril se čtyřmi hořáky zapůsobí na velkou společnost stylovým vzhledem a rovnoměrným rozvodem tepla, což z něj dělá dokonalý gril pro každý večírek. Vyberte si stolní přenosný gril pro grilování z 360° – ideální vařič a zároveň gril pro kempování i zahradní posezení s přáteli. Naše řada vysoce výkonných Plancha grilů má smaltovaný litinový povrch, který zajišťuje stálou a rovnoměrnou teplotu. Najděte si dokonalý gril nebo Plancha gril Campingaz® pro Vaše grilování na zahradě nebo v kempu.